Сайт joomix.org

 : +380 66 017 8670  / +380 67 738 4427

Вільна музика, або як качати, слухати, міксувати легально?

Вільна музика, або як качати, слухати, міксувати легально?

Бажаючи зробити розповідь або презентацію про свій проект більш цікавими і яскравішим, ви вирішили створити відеоролик, де доводиться використовувати музику. Візуально-звукове сприйняття інформації завжди вважалося найбільш ефективним для запам'ятовування.

Тому важливу роль відіграє музичний супровід, як фон для вашої розповіді. Музика може служити і розстановці акцентів у вашому відео, що дозволяє звернути посилену увагу глядача на окремі моменти.

Комерційні організації часто роблять індивідуальне замовлення музикантові для свого відеопроекту. Але що робити, якщо придбати музичні композиції не є можливим? Особливо така проблема виникає при створенні некомерційних проектів. У таких випадках можна звернутися до композицій Creative Commons.

Creative Commons - це назва ліцензії, спеціально призначеної для пісень і музики, які створюються і публікуються різними музикантами для загального користування. Тобто творами під такою ліцензією можна користуватися вільно і безкоштовно.

Чи кожною музикою Creative Commons можна користуватися?

Ліцензія Creative Commons дає право користуватися будь-яким твором, випущеним під своїм ім'ям. Головне - це упевнитися в тому, що всі умови ліцензії збігаються з вашими цілями, спрямованими на використанні такої музики.

Завантажити пісні або музику безкоштовно ви можете на різних ресурсах. Найбільш зручними і популярними, що володіють величезним вибором музики найрізноманітніших жанрів, є такі ресурси:

Для зареєстрованих користувачів YouTube пропонує власний каталог музики для аудіосупроводу відеороликів. Якщо у Вас є аккаунт на Gmail – Ви користувач  YouTube і можете скористатися будь-яким треком з цього списку. Попередньо ознайомтеся з правилами використання тих чи інших записів. Це адреса каталогу https://www.youtube.com/audiolibrary/music. Попередньо зареєструйтеся та увійдіть в сервіси Google і створіть канал на YouTube.

Ось ще кілька сайтів, які заслуговують на увагу:

musopen.org - багато класики, все абсолютно безкоштовно для будь-якого використання.

jamendo.com - багато музики всіх напрямків, безкоштовно можна слухати все, але от використовувати лише вибірково. Є зручний фільтр. vimeo.com/musicstore - спеціальний розділ на популярному відеопорталі, де зібрано дуже багато різної музики. Можна вибрати потрібну ліцензію. Багато музики під вільною ліцензією.

audionautix.com - сайт, де зібрана музика під ліцензією Creative Commons. Вибір, в принципі, непоганий, сайт теж заслуговує на увагу.

 

Вільна музика в Вікіпедії - корисна інформація, корисні посилання.

Більше інформації…

Читати 101 times Last modified on Понеділок, 06 березня 2017 01:59
Оцінка

Залишити коментар