Сайт joomix.org

 : +380 66 017 8670  / +380 67 738 4427

Умови Конкурсу

Умови Конкурсу

Умови

Конкурс буктрейлерів

TalkingBooks - Про що говорить книга”

Останнім часом у світі спостерігається втрата інтересу до читання книг. Буктрейлер відкриває нові можливості для читачів у виявленні власних режисерських талантів, набуваючи дедалі більшої популярності в різних країнах світу, у тому числі й в Україні.

Буктрейлер – це короткий (до 3 хвилин) відеоролик за мотивами книги, основне завдання якого - яскраво і образно розповісти про книгу, зацікавити, заінтригувати читача, спонукати до читання.

Буктрейлер – це новий жанр рекламно-ілюстративного характеру, що поєднує літературу, візуальне мистецтво, електронні та Інтернет-технології.

Мета Конкурсу: популяризація книги та читання серед молоді України шляхом створення  буктрейлерів.

1. Загальні положення

1.1.  Організацію та проведення Конкурсу буктрейлерів “TalkingBooks - Про що говорить книга”  (далі - Конкурс) серед обдарованих дітей загальноосвітніх навчальних закладів здійснює ініціативна група учнівської молоді м.Лохвиці Полтавської області спільно з громадською організацією “Лохвиччина”.

1.2.  Конкурс проводиться з метою виявлення і підтримки талановитих дітей та учнівської молоді, розвитку їх обдарованості, обміну досвідом, розвитку медіа-освіти, виховання любові до рідного слова.

1.3.  Основними задачами Конкурсу є: сприяння національно-культурному відродженню України, збереженню і розвитку її інтелектуального потенціалу; стимулювання творчої активності, самовдосконалення молоді та розвиток літературно-критичного мислення; утвердження гуманістичних цінностей в учнівському середовищі.

2. Завдання конкурсу

Створити привабливий буктрейлер до творів сучасних авторів Олени Задорожної «Той, що зумів воскреснути», Олексія Бика "Вірші на руці" та Сергія Пантюка “Тимко і ґелґотунчик Шкода” .

Ваш буктрейлер повинен заохотити глядачів  до читання цієї книги. Своїм відео ви повинні якомога точніше передати сюжет твору.

 3. Термін проведення конкурсу

 • Конкурс проводиться з 06 березня 2017 року до 21 квітня 2017 року
 • Перевірка конкурсних робіт – з 22 квітня 2017 року до 28 квітня 2017 року
 • Відкрите онлайн-голосування на приз глядацьких симпатій з 06 березня 2017 року до 28 квітня 2017 року
 • Підсумки конкурсу, нагородження переможців конкурсу – 29 квітня 2017 року

4. Правила конкурсу та вимоги

  4.1.Конкурс буктрейлерів  є відкритим для учнів загальноосвітніх закладів України. До участі в Конкурсі також запрошуються учні українських шкіл вихідного дня Австралії, Аргентини, Бразилії, Канади, США та інших країн в окремій категорії "Друзі Конкурсу".

   4.2.  Приймаються як індивідуальні так і колективні роботи. Команда може складатися не більше, ніж з 5 чоловік.

   4.3.  Від однієї команди приймається тільки 1 робота.

    4.4.  Роботи оформляються та озвучуються українською мовою.

   4.5.  Роботи повинні бути завантажені на Google Диск, після чого організатори проглядають відео і завантажують на власний канал відеосервісу YouTube в окремий «плейлист».

    4.6.  На конкурс подається заява на участь, у якій зазначається (куди подати заяву дивіться в кінці):

 • назва відеоролика;
 •     URL-адрес створеного буктрейлера;
 •     назва команди;
 •     кількість учасників і короткий опис команди (школа, населений пункт);
 •     контактний телефон та e-mail;
 •     прикріпити до заяви групове фото.

   

     4.7.  Буктрейлери можуть бути створені в будь-якому жанрі: мультфільм, відеофільм, музичний кліп, рекламний ролик. Формат відеороликів: AVI, WMV, MP4 та ін.

     4.8.  Буктрейлери повинні мати:

 •     зображення книги, про яку знятий ролик;
 •     тривалість до 3-х хвилин (включаючи титри);
 •     фото в кінці відео, яке буде прикріплене нижче (спонсори);
 •     музика, яка буде використана в ролику, не повинна порушувати авторських прав правовласника.

     4.9.  Роботи, зміст яких суперечитиме чинному законодавству України або які не відповідатимуть морально-етичним нормам,  до розгляду не прийматимуться.

5. Номінації конкурсу буктрейлерів

      5.1.  Ручна аплікація. У номінації беруть участь буктрейлери, в яких сюжет твору розкритий завдяки ручній аплікації: пластилін, конструктор, папір, природні матеріали та ін.

      5.2. Анімаційний відеоролик. У номінації беруть участь буктрейлери, в яких сюжет твору розкритий завдяки графічній анімації (це може бути, як 2д, так і 3д): мальована анімація, комікси, ілюстрації власного виготовлення.

      5.3. Сюжетна постановка. У номінації беруть участь буктрейлери, в яких сюжет твору розкритий завдяки акторам: сцени з книги розіграні автором, оригінальні фото. 

      5.4. Учасники категоріїї "Друзі Конкурсу" беруть участь в окремому заліку в будь-якій з вищезазначених номінацій. 

      5.5. Додаткові номінації, окрім вищезазначених, визначаються авторами творів та членами жюрі. 

Буктрейлер не обов’язково повинен мати відзнятий матеріал, дозволяється робити відео з картинок  або фотографій власного виготовлення та тих, які мають ліцензію відкритого типу чи підтверджену власником.

6. Буктрейлери не розглядаються, якщо в них:

  6.1. Такі ролики, що монтовані з фільмів, аудіокниг, записаних не автором буктрейлера та мають обсяг неавторського контенту, більший за 25% від загальної тривалості або кількість графічного матеріалу інших авторів перевищує 25% загальної кількості.

  6.2. Використаний музичний супровід, який захищений авторськими правами без офіційного дозволу правовласника.

Конкурсні роботи, які не відповідають вимогам або подані пізніше встановленого терміну, не розглядаються!

7. Дотримання авторських прав

На конкурс приймаються буктрейлери тільки власної розробки учасників конкурсу. Подання робіт на конкурс означає згоду автора на їх використання організаторами в методичних,просвітницьких,рекламних цілях. Авторські права на створені в рамках конкурсу роботи зберігаються за учасниками конкурсу.

Організатори конкурсу залишають за собою право використовувати матеріали конкурсу в некомерційних і рекламних цілях, а також вносити до матеріалів зміни редакторського характеру. Матеріали, які, на думку організаторів або членів журі, будуть порушувати дотримання авторських прав, будуть зняті з конкурсу.

8. Підведення підсумків та нагородження

8.1. Для вирішення організаційних питань та оцінки представлених робіт і визначення переможців Конкурсу створюються ОРГКОМІТЕТ та ЖУРІ.

 • Оцінювання учасників Конкурсу проводиться за наступними критеріями:
 • оригінальний підхід до створення ролика;
 • чітке і обґрунтоване використання програмних функцій;
 • домінуюче використання власних фото- та відеоматеріалів;
 • художній рівень авторського твору;
 • маркетинговий хід (рівень зацікавленості);
 • емоційний вплив на глядача;
 • глибина змісту медійного твору (втілення художнього образу, основної ідеї та проблеми художнього твору у кадрі).

8.2. Після прийняття усіх конкурсних робіт подані відеороботи (проекти) будуть розглянуті Журі, яке обере з них по 3 найкращих роботи в кожній номінації. Одна робота учасників отримає приз глядацьких симпатій за результатами кількості переглядів, вподобань на відеосервісі Youtube та опитувань в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте та на сайті Конкурсу. 

 

 

8.3. Результати конкурсу будуть розміщені на сайті http://booktalk.school-2.in.ua та на відповідних сторінках в соціальних мережах.

8.4. Учасники, які стануть переможцями конкурсу, будуть нагороджені призами (в кожній номінації по 3 переможця):

Головний приз -  подарунки від організаторів, а також учасники цих команд отримають футболки з логотипом нашого конкурсу.

Переможці в кожній з номінацій - подарунки від авторів творів, а також учасники цих команд отримають календарі на 2017 рік із зображенням усіх переможців і організаторів конкурсу.

Переможці в додаткових номінаціях - подарунки від видавництв, а також учасники цих команд отримають сувеніри з зображенням логотипу нашого конкурсу.

Приз глядацьких симпатій - команда отримає подарунки від організаторів Конкурсу

Учасники в категорії "Друзі Конкурсу" отримають е-Дипломи Першого, Другого та Третього ступеня (в кількості - 1, 2, 3 відповідно).

8.5.  Всі учасники конкурсу отримають електронні сертифікати учасника Конкурсу.

9. Фінансове забезпечення Конкурсу

9.1. Для забезпечення підготовки та проведення конкурсу в установленому порядку залучаються благодійні внески, спонсорська допомога, не заборонені чинним законодавством України.

9.2. Результати проведення конкурсу висвітлюються у засобах масової інформації, сайті Конкурсу.

Куди подати заяву, де знаходяться ці твори та інші деталі можна знайти на сайті в окремому розділі.

Координатори конкурсу:

Телефон для довідок: +380 66 017 8670 (Вячеслав Анатолійович)

Електронна пошта служби підтримки: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Сайт Конкурсу: http://booktalk.school-2.in.ua/

Оцінка

коментарі(10)

Залишити коментар